کدخبر: 20353 تاریخ انتشار:

استقبال ۷۸ هزار نفر از سامانه جستجوی شغل

مطابق آمار ارائه شده تا کنون ۷۸هزار و ۲۸۲ نفر ازجویندگان کار و تعداد ۷هزار و ۶۶۶نفراز کارفرمایان در سامانه جستجوی شغل ثبت نام کرده اند.

استقبال ۷۸ هزار نفر از سامانه جستجوی شغل

به گزارش 9صبح،سامانه جستجوی شغل با هدف کاهش هزینه های جستجوی شغلی، اتصال سریع کارجویان و کارفرمایان، رضایت مندی مخاطبان و در نهایت ایجاد پویایی در بازار کار راه اندازی شد و در دی ماه 1400 مورد بهره برداری قرار گرفت.

 این سامانه فرصتی است تا رضایت مندی استفاده کنندگان از خدمات کاریابی افزایش یافته و موجبات کاهش بروکراسی اداری، هزینه های جستجوی شغلی و بهبود عملکرد دفاتر کاریابی را فراهم نماید.

مطابق آمار ارائه شده از سوی وزارت کار تا کنون 78هزار و 282 نفر ازجویندگان کار و تعداد 7هزار و 666نفراز کارفرمایان در این سامانه ثبت نام کرده اند  و مشخصات و اطلاعات بیش از 365هزار و 549 هزار فرصت شغلی اعلامی از سوی کارفرمایان متقاضی نیروی کار جدید نیز در سامانه ثبت شده است.حدود 1045کاریابی در این سامانه فعالیت دارند.

 کارجویان و کارفرمایان برای کسب اطلاعات از فرصت های شغلی می توانند به سامانه جستجوی شغل به نشانی  https://shoghl.mcls.gov.ir  مراجعه و مراحل ثبت نام را سپری کنند.

منبع:تسنیم

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت