کدخبر: 16161 تاریخ انتشار:

شگفتی جدید اپل از شایعه تا واقعیت؛ قیمت گوشی آیفون ۱۵ اپل مشخص شده؟

بررسی اخبار اپل و تولیدات جدید آن حاکی از شایعاتی درباره محصول دیگری بعد از آیفون ۱۴ به نام آیفون ۱۵ پرومکس است که کارشناسان قیمت تقریبی آن را حدس زده اند.

شگفتی جدید اپل از شایعه تا واقعیت؛ قیمت گوشی آیفون ۱۵ اپل مشخص شده؟

به گزارش 9صبح،انتظار می‌رود که اپل این کار را با سری آیفون بعدی با آیفون ۱۵ معمولی، آیفون ۱۵ پلاس، پرو و پرو مکس ادامه دهد.

باز هم، آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پرو استاندارد باید صفحه نمایش ۶.۱ اینچی داشته باشند، در حالی که آیفون ۱۵ پلاس و پرو مکس دارای صفحه نمایش ۶.۷ اینچی هستند.

براساس برخی از گزارش‌ها نیز، نام آیفون ۱۵ پرو مکس نیز ممکن است متفاوت باشد. شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است «Pro Max» با نام «Ultra» مشابه Apple Watch Ultra جایگزین شود.

همچنین، کسانی که منتظر طراحی مجدد آیفون هستند ممکن است در نهایت ناامید شوند، زیرا آیفون ۱۵ ممکن است شبیه به آیفون ۱۴ به نظر برسد. اپل ممکن است آن را به تمام مدل‌های آیفون ۱۵ گسترش دهد. اگر اینطور باشد، آیفون ۱۵ اولین خط تولید آیفون خواهد بود که به طور کامل ناچ را حذف می‌کند.

همانطور که قبلا ذکر شد، باید منتظر چهار مدل از آیفون ۱۵ باشیم: آیفون ۶.۱ اینچی، پلاس ۶.۷ اینچی، پرو ۶.۱ اینچی و پرو مکس (یا اولترا) ۶.۷ اینچی.

قیمت‌ها باید مشابه قیمت‌هایی باشند که در حال حاضر در سری آیفون ۱۴ داریم که از ۷۹۹ دلار برای آیفون ۱۴، ۸۹۹ دلار برای آیفون ۱۴ پلاس، ۹۹۹ دلار برای آیفون ۱۴ پرو و ​​۱۰۹۹ دلار برای آیفون ۱۴ پرو مکس شروع می‌شوند.

این قیمت‌ها در حالی است که بسیاری انتظار داشتند که اپل آنها را با مدل‌های آیفون ۱۴ افزایش دهد، اما حداقل در ایالات متحده این اتفاق نیفتاده است.

منبع:دیلی اکسچنج

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت