کدخبر: 10557 تاریخ انتشار:

قیمت بیت کوین روز 9 مردادماه 1401/ رمزارز پایه به دنبال ایجاد حمایت جدید

قیمت بیت کوین در ساعات پایانی معاملات روز گذشته توانست به مرز 24 هزار دلاری برسد، اما در این مرز باقی نماند. اکنون نرخ این ارز دیجیتال نسبت به روز قبل 599 دلار کم شده و در مرز 23 هزار و 784 دلاری قرار دارد.

به گزارش منیبان؛ بیت کوین اکنون به دنبال ایجاد یک سطح حمایتی جدید است. این مسئله نشان می‌دهد حضور گاوهای بازار بیشتر شده و آن‌ها برای صعود بیت کوین به مرزهای بالاتر تلاش بیشتری می‌کنند. بیت کوین بالاخره توانست مرز 24 هزار دلاری را بشکند و عملکرد خوبی از خود به جای بگذارد. آمارها نشان می‌دهد رشد قیمتی بیت کوین در چند روز اخیر، طی 9 ماه گذشته بی‌نظیر بوده است.

به نظر برخی کارشناس این رشد قیمتی یک سیگنال صعودی تقلی می‌شود. اکنون بیت کوین و بقیه بازار کریپتو تحت تاثیر تورم فزاینده هستند و رکود اقتصادی احتمالا سراسر جهان را در برمی‌گیرد. نه تنها بیت کوین، بلکه اتریوم نیز شرایط مساعدی دارد و رشد قیمتی خوبی را تجربه کرده است.

برخی از فعالان بازار رمزارزها معتقدند احتمال صعود دوباره بیت کوین به سمت محدوده 24 هزار دلاری وجود دارد. اما شاید این ارز دیجیتال در مرز مقاومتی 24 هزار و 200 دلاری اصلاح بخورد و تا سطح 22 هزار و 900 دلاری ریزش داشته باشد.

هم اکنون مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها نسبت به روز قبل 0.47 درصد بیشتر شده و به مرز 1.10 تریلیون دلار رسیده است. حجم کل بازار ارزهای دیجیتال طی یک شبانه روز اخیر 5.72 درصد کاهش داشته و در محدوده 99.32 میلیارد دلاری قرار دارد. همچنین بیشتر حجم بازار ارزهای دیجیتال به بیت کوین تعلق دارد. سهم این رمزارز از کل بازار 41.45 درصد است.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار