کدخبر: 8102 تاریخ انتشار:

هانی کرده و نوچه هایش قبل از انتقامگیری دستگیر شدند

رئیس پلیس پیشگیری تهران از دستگیری شرور معروف شرق تهران (هانی کرده) و همدستانش در یک درگیری که تلافی علت آن بوده است، خبر داد.

به گزارش 9 صبح، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس  پلیس  پیشگیری  پایتخت  گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر حضور شرور معروف شرق  تهران  معروف به  هانی کرده  همراه چند نفردیگر از ا  رذل و اوباش  در محله نبرد تهران و قصد ایجاد درگیری و اخلال در نظم و امنیت محل موضوع در دستور کار عملیات کلانتری ۱۳۲ نبرد قرار گرفته و سریعاً به محل اعزام شدند.​

 

وی با بیان اینکه مأموران پس از حضور در محل متهمان را همراه با سلاح سرد در یکی از کوچه‌های محله نبرد مشاهده کردند افزود: با هماهنگی و اجرای طرح مهار و یک عملیات منسجم پلیسی شرور سابقه دار شرق تهران به همراه ۴ نفر دیگر از اراذل و اوباش سابقه دار قبل از هرگونه اقدامی  دستگیر  و به کلانتری دلالت داده شدند.

معرفی به مرجع قضایی

رئیس پلیس پیشگیری تهران تصریح کرد: در بررسی و پی جویی های انتظامی به علت حضور متهمان برای اقدامی تلافی جویانه و درگیری با دو نفر از ساکنین آن محل پی بردند و دو نفر از شکات در کلانتری حاضر و اعلام شکایت کردند.

سرهنگ موقوفه‌ای با اشاره به اینکه اخلال در نظم و امنیت کشور و شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد خواهد شد در پایان خاطر نشان کرد: متهمان و پرونده متشکله به مرجع قضائی معرفی شدند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار