کدخبر: 6016 تاریخ انتشار:

گذاشتن نایلون پر از طلا در میان زباله‌ها بعد از بازگشت از سفر نوروزی

حواس‌پرتی اعضای یک خانواده پس از بازگشت از سفر نوروزی باعث شد نایلون پر از طلا را در میان زباله‌ها قرار دهند.

به گزارش 9 صبح، زن جوان که همیشه وحشت از سرقت و دستبرد به خانه‌اش را داشت هر وقت به سفر می‌رفت طلاهایش را داخل کیسه‌ای قرار می‌داد و آن را با خودش می‌برد. امسال هم مانند سال‌های قبل، ‌تمام طلاهایش را داخل نایلون قرار داد و داخل چمدان خود گذاشت.

او پس از بازگشت چمدان خود را خالی کرد و نایلون طلاهایش را در گوشه خانه و کنار سطل زباله قرار داد و کمی بعد همسرش که می‌خواست زباله‌ها را به بیرون منتقل کند، کیسه طلا را هم میان آنها گذاشت و با خود برد. چند ساعت بعد زوج حواس‌پرت متوجه این موضوع شدند و مرد فورا به مقابل در رفت اما اثری از نایلون طلا و زباله‌ها نبود.

بررسی دوربین مداربسته ساختمان نشان می‌داد که مردی زباله‌گرد پس از بازکردن نایلون‌ها متوجه طلاها شده و آن را برده است. با شکایت مالباخته، مرد زباله‌گرد که ۵۰ ساله است دستگیر شد.

او روز گذشته در اداره پلیس به خبرنگار همشهری گفت: قبول دارم که نایلون طلاها را برداشتم اما داخل آن را ندیدم و تصور کردم که کاغذ داخل آن است.

وی ادامه داد: کار من فروش ضایعات است و آن روز هم کیسه‌ها را برداشتم و به فردی که می‌شناختم فروختم.

وی با وجود اینکه دوربین‌های مداربسته نشان می‌دهند او در کیسه را باز کرده و متوجه طلاها شده، منکر ماجراست و در این شرایط تحقیقات از او ادامه دارد.
 
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار