کدخبر: 47136 تاریخ انتشار:

نحوه دریافت فیش حقوقی شهریورماه معلمان و فرهنگیان اعلام شد + آدرس سایت

نحوه دریافت فیش حقوقی شهریورماه 1402 و جزئیات بیشتر را در ادامه آمده است.

نحوه دریافت فیش حقوقی شهریورماه معلمان و فرهنگیان اعلام شد + آدرس سایت

به گزارش 9 صبح،  نحوه دریافت فیش حقوقی شهریورماه 1402 و جزئیات بیشتر را در ادامه آمده است.

قابل توجه همکاران گرامی،نظربه مراجعات و تماس های مکرر به استحضار می رساند،

طبق مصوبه جدیدکارگروه مالی وزارت آموزش وپرورش،ارائه فیش حقوقی قبل از پرداخت حقوق تخلف محسوب می شود،

لذاماهانه پس از پرداخت حقوق،فیش حقوقی درسامانه my.medu.ir بار گذاری و قابل مشاهده است.

فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی از دو طریق قابل امکتن پذیر است. برای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی می توانید با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه کنید. فیش حقوقی بازنشستگان فرهنگی را در ادامه در اندیشه معاصر مشاهده و دانلود کنید. دریافت فیش حقوقی بازنشستگان با کد ملی (بازنشسته کشوری، تامین اجتماعی، لشکری و فرهنگیان) در این پست با آموزش مرحله به مرحله نحوه دریافت فیش حقوق بازنشستگان کشوری، تامین اجتماعی، لشکری و فرهنگیان در خدمت شما مستمری بگیران عزیز هستیم. برای مشاهده فیش حقوقی بازنشستگان کشوری وارد آدرس https://services.sabasrm.ir/fish/Default.aspx شوید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید. در صفحه بعدی می توانید فیش حقوقی خود رو مطابق ماه انتخابی مشاهده کنید. برای چاپ فیش حقوقی بازنشستگی خود روی دکمه چاپ فیش کلیک کنید یا به صورت فایل pdf ذخیره کنید.

اطلاعات لازم برای دریافت فیش حقوقی

شماره دفتر کل (اگر نمیدانید پایین ویدیو را بخوانید)

کد ملی

شماره حساب

درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری

دریافت فیش حقوقی صندوق بازنشستگی کشوری

دریافت حکم حقوقی

دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

نحوه دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته، مانند سایر بازنشستگان در ارگان های دیگر، شامل مراحل یکسانی است که در ادامه به بررسی جزئیات هر کدام پرداخته ایم.

فرهنگیان عزیز برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی باید در زمان مقرر به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir مراجعه نمایند و پس از درج اطلاعات خواسته شده، فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. ورود به سایت صندوق بازنشستگی کشوری www.cspf.ir و دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق درج شماره دفتر کل، شماره حساب و کد ملی امکان پذیر است.

فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته در سایت صندوق cspf.ir قابل مشاهده و دریافت است. شما عزیزان جهت دریافت حکم کارگزینی فرهنگیان بازنشسته نیز می توانید از طریق سایت صندوق به آدرس cspf.ir استفاده نمایید. دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کدملی با مراجعه به سایت cspf.ir امکان پذیر است.

لازم به ذکر است، فیش حقوقی فقط برای دستگاه هایی که حقوق بازنشستگان آن ها به طور مستقیم از طرف صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت می شود و همچنین برای دستگاه هایی که در طرح پرداخت مستقیم حقوق صندوق بازنشستگی کشوری قرار دارند صادر می گردد.  بازنشستگان سایر دستگاه ها جهت دریافت فیش حقوقی باید به دستگاه مربوطه خود مراجعه نمایند. برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته

مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته نیز از طریق سایت www.cspf.ir امکان پذیر خواهد بود. در اینجا نحوه مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته را برای شما عزیزان شرح داده ایم.

مراحل مشاهده فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کد ملی :

    مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir

    درج شماره دفتر کل ، شماره ملی، شماره حساب و مشخص نمودن تاریخ

    کلیک بر روی گزینه مشاهده فیش

چنانچه هنگام دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته پیام خطا نمایش داده شد و موفق به دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته نشده اید، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریت های صندوق بازنشستگی مراجعه فرمایید.

سایت دریافت فیش حقوقی فرهنگیان

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، سایت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته www.cspf.ir می باشد. راهنمای تصویری دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی از طریق مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.cspf.ir در این قسمت از مقاله قرار گرفته است تا شما عزیزان با استفاده از راهنمای گام به گام برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته با کد ملی به راحتی اقدام نمایید. مستمری بگیران صندوق بازنشستگی برای دریافت فیش حقوق، ضروری است کد ملی و شماره حساب خود را وارد نمایند.

    برای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان با کدملی در ابتدا به سایت صندوق رفاه بازنشستگی مراجعه نمایید.

    اطلاعات خواسته شده شامل، شماره دفترکل، شماره ملی و شماره حساب را در قسمت مشخص شده درج کنید.

    سپس ماه مورد نظر خود را مشخص کنید.

راهنمای دریافت فیش حقوقی بازنشستگان از طریق کد ملی در این مقاله ارائه داده شده است. بازنشستگان برای دریافت فیش حقوقی خود با استفاده از کد ملی باید به سایت سامانه صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه نمایند. در صورتی که هنگام دریافت فیش حقوق پیام خطا نمایش داده شد، با در دست داشتن مدارک لازم به مدیریت های صندوق بازنشستگی مراجعه فرمایید. راهنمای دریافت فیش حقوقی فرهنگیان بازنشسته از طریق کدملی در ادامه ارائه داده شده است. با ما همراه باشید.

حجم ویدیو: 1.60M | مدت زمان ویدیو: 00:01:08 | دانلود ویدیو
منبع راهبرد معاصر
وبگردی
کدخبر: 47136 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت