کدخبر: 46882 تاریخ انتشار:

قتل دسته‌جمعی کسبه در کرمانشاه / قاتل متواری شد

پس از اطلاع ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه مبنی بر وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از مجتمع های تجاری این شهر، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

قتل دسته‌جمعی کسبه در کرمانشاه / قاتل متواری شد

به گزارش 9صبح،  رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه گفت: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد فرد قاتل که خود نیز از کسبه مجتمع تجاری بوده پس از آنکه با یکی از مقتولان درگیر می شود، با اسلحه کمری به وی شلیک می کند.

علیرضا دلیری، رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه گفت:وی ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل تیراندازی مشاهده کردند دو نفر از کسبه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داده اند.

سرهنگ دلیری تصریح کرد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد فرد قاتل که خود نیز از کسبه مجتمع تجاری بوده پس از آنکه با یکی از مقتولان درگیر می شود، با اسلحه کمری به وی شلیک می کند.رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه یادآور شد: طبق اظهارات شاهدان حادثه، در همین حین یکی دیگر از کسبه که برای میانجیگری اقدام کرده بود نیز مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و هر دو نفر جان خود را از دست می دهند.
وی با اشاره به متواری شدن فرد قاتل از صحنه درگیری و اینکه دلیل اقدام وی پاره ای از اختلافات بوده است، یادآوری کرد: تلاش جهت دستگیری این فرد از سوی پلیس ادامه دارد
وبگردی
کدخبر: 46882 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت