کدخبر: 46624 تاریخ انتشار:

تیراندازی هولناک به سمت پلیس در زاهدان/ یک نفر کشته شد

مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تیراندازی سواداگران مرگ به سمت پلیس در شهر زاهدان منجر به قتل یک شهروند زاهدانی شد.

تیراندازی هولناک به سمت پلیس در زاهدان/ یک نفر کشته شد

به گزارش 9 صبح؛ مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که تیراندازی سواداگران مرگ به سمت پلیس در شهر زاهدان منجر به قتل یک شهروند زاهدانی شد.

 در اطلاعیه مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان  آمده است که ساعاتی قبل در پی اطلاع ماموران انتظامی از جابجایی یک محموله مواد مخدر صنعتی در مسیر ورودی به زاهدان، اقداماتی در جهت توقیف خودرو معمول و هشدارهای لازم برای توقیف خودرو انجام که سرنشینان خودرو مجرمان اقدام به تیراندازی به سوی ماموران پلیس کردند که این تیراندازی منجر به مجروح شدن یکی از ماموران پلیس و اصابت گلوله آنان به یک نفر از شهروندان در حاشیه بلوار و کشته شدن وی شد.

این اطلاعیه می افزاید: ماموران بلافاصله در جهت پیشگیری از متواری شدن سوداگران مرگ و قاتل شهروند اقدام به زمین گیر کردن سوداگران مرگ و اخطار به تسلیم کردند که همچنان به سمت مامورین تیراندازی که در عمل مقابله به مثل یک نفر قاچاقچی مسلح مواد مخدر به هلاکت رسید و از آنان یکدستگاه خودرو پژو ۴۰۵ توقیف، و ۱۵ کیلوگرم هروئین کشف، یک قبضه اسلحه کلاش و سه خشاب کلاش و ۶۷ فشنگ جنگی ضبط و اقدامات تکمیلی قانونی نیز در حال انجام هست.

 

منبع ايسنا
وبگردی
کدخبر: 46624 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت