کدخبر: 46607 تاریخ انتشار:

مربی آموزشگاه به من و همکلاسی هایم تعرض می کرد/ او بچه ها را به خانه اش می برد و ...

؛ یکی از دانش آموزان گفت: در موسسه آموزشی که برای کلاس‌های غیردرسی و تقویتی ثبت نام کرده بودیم، مسائل غیراخلاقی و زشتی رخ می‌داد، اما هیچ کدام از ما جرئت نداشتیم برای دیگران یا اعضای خانواده آن‌ها را بازگو کنیم. مربی آموزشگاه ما را آزار می‌داد و حتی زمانی که خانواده اش در منزل نبودند، هرکدام از بچه‌ها را به خانه اش در منطقه قاسم آباد می‌برد.

مربی آموزشگاه به من و همکلاسی هایم تعرض می کرد/ او بچه ها را به خانه اش می برد و ...

به گزارش 9 صبح؛ یکی از دانش آموزان گفت: در موسسه آموزشی که برای کلاس‌های غیردرسی و تقویتی ثبت نام کرده بودیم، مسائل غیراخلاقی و زشتی رخ می‌داد، اما هیچ کدام از ما جرئت نداشتیم برای دیگران یا اعضای خانواده آن‌ها را بازگو کنیم. مربی آموزشگاه ما را آزار می‌داد و حتی زمانی که خانواده اش در منزل نبودند، هرکدام از بچه‌ها را به خانه اش در منطقه قاسم آباد می‌برد.

مربی یک موسسه آموزشی در مشهد که دانش آموزان خود را با توسل به حیله و نیرنگ آزار و اذیت می‌کرد، با سرعت عمل پلیس و دستورات ویژه قضایی در حالی بازداشت شد که قصد اغفال یکی دیگر از دانش آموزان را داشت.

شنبه گذشته (دوم مهر) مرد جوانی سراسیمه خود را به کلانتری میرزا کوچک خان مشهد رساند و درحالی که نگرانی و اضطراب سراسر وجودش را فراگرفته بود، راز تکان دهنده‌ای را فاش کرد.

او به یکی از افسران پلیس گفت: مدتی بود فرزند ۱۶ ساله ام دچار نوعی افسردگی شده بود به طوری که نه تنها گوشه گیری می‌کرد بلکه رفتارش نیز به کلی تغییر کرده بود.

جنایت کار

به همین دلیل به ماجرا حساس شدم و احتمال می‌دادم که او از موضوع دلهره آوری رنج می‌برد، اما جرئت بیان آن را ندارد. این گونه بود که به اتفاق همسرم پیگیر علت افسردگی و تغییر رفتار فرزندم شدیم و به گونه‌ای پنهانی با یکی از دوستان نزدیک او به گفتگو پرداختیم و دلیل تغییر رفتار پسرم را از او جویا شدیم، اما ناگهان «س» (همکلاسی پسرم) از راز وحشتناکی پرده برداشت که من همچنان حیران و متعجب به او می‌نگریستم.

«س» به من گفت: در موسسه آموزشی که برای کلاس‌های غیردرسی و تقویتی ثبت نام کرده بودیم، مسائل غیراخلاقی و زشتی رخ می‌داد، اما هیچ کدام از ما جرئت نداشتیم برای دیگران یا اعضای خانواده آن‌ها را بازگو کنیم. مربی آموزشگاه ما را آزار می‌داد و حتی زمانی که خانواده اش در منزل نبودند، هرکدام از بچه‌ها را به خانه اش در منطقه قاسم آباد می‌برد و ...

این مرد جوان ادامه داد: بعد از شنیدن این ماجرای تلخ، بلافاصله به سراغ فرزندم رفتم و حقیقت موضوع را جویا شدم. وقتی پسرم به آزار و اذیت خود و دیگر دوستانش اشاره کرد، دیگر نتوانستم تحمل کنم و برای پیگیری قانونی به همراه فرزندم و دوستش به کلانتری آمدم چرا که طبق اظهارات دانش آموزان این مربی پلید هم اکنون تعداد دیگری از دانش آموزان نوجوان را به بهانه مهارت آموزی‌های میدانی و عملی به جاده سرخس برده است و این احتمال وجود دارد که برخی از آنان را نیز با همین ترفند شیطانی آزار و اذیت کند و ...

بنابر این گزارش، در پی اعلام شکایت این مرد جوان بلافاصله گروهی تخصصی از افسران کارآزموده پلیس با راهنمایی و دستورات ویژه سرهنگ علی عبدی (رئیس کلانتری میرزا کوچک خان) وارد عمل شدند و تحقیقات محرمانه‌ای را آغاز کردند.

آنان ابتدا ماجرای این شکایت تکان دهنده را در تماس تلفنی به قاضی مصطفوی (قاضی دادگاه کیفری یک خراسان رضوی) اطلاع دادند و بدین ترتیب رصد‌های اطلاعاتی ماموران انتظامی با دستورات قاطع و محرمانه مقام قضایی برای بررسی نامحسوس ادعای شاکی و نوجوان همکلاسی وی، در حالی آغاز شد که ستوان خورشیدی (رئیس دایره قضایی کلانتری میرزا کوچک خان) سرپرستی این عملیات را به عهده داشت.

با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا، مراتب به فرمانده انتظامی مشهد نیز گزارش شد و این گونه عملیات پلیس با هدایت و نظارت مستقیم سرهنگ احمد نگهبان شکل جدیدی به خود گرفت چرا که این ماجرا باید به طور خاص و ضربتی پیگیری می‌شد.

در همین حال گروه عملیاتی پلیس، شبانه عازم جاده سرخس شدند و بعد از پیداکردن مکان استقرار دانش آموزان، مربی ۳۴ ساله آنان را به صورت نامحسوس زیر نظر گرفتند. طولی نکشید که شواهدی از اغفال یک دانش آموز دیگر در محل استقرار آن‌ها به دست آمد که حکایت از هوسرانی این مربی پلید داشت.

با لو رفتن این موضوع، بلافاصله ماموران انتظامی در اطراف «شیطان هوسران» قرار گرفتند و قبل از آن که او بتواند قصد شیطانی خود را انجام دهد، حلقه‌های قانون را بر دستانش گره زدند و او را به دام انداختند. این متهم پلید که در دایره قضایی کلانتری مورد بازجویی‌های فنی و تخصصی قرار گرفته بود، ناگهان به اعمال شیطانی و آزار و اذیت چند دانش آموز ۱۰ تا ۱۶ ساله اعتراف کرد و درباره رفتار کثیف خود هنگام دستگیری گفت: دست آن دانش آموز سرما خورده بود که از او خواستم تا دستش را در جیبم بگذارد؟!

متهم این پرونده که به دلیل حیله گری‌های هوس آلود، لقب شیطان هوسران گرفته است، به تعرض دو نوجوان در منزل مسکونی اش نیز اعتراف کرد، اما مدعی شد با این گونه رفتار‌های بی شرمانه قصد داشته تا به دانش آموزانش کمک کند که درگیر کار‌های بدتر نشوند؟!

شیطان هوسران همچنین در ادامه اعترافاتش مدعی شد: همه چیز از پنج سال قبل و به درخواست یکی از دانش آموزان وبا یک نوازش ساده شروع شد و ادامه یافت البته خودم می‌دانم کارم اشتباه بود و به همین دلیل از شاکیانم می‌خواهم که مرا ببخشند. این مربی متاهل که مدعی است مدرک تحصیلی کارشناسی دارد، درحالی با صدور قرار قانونی از سوی قاضی مصطفوی روانه زندان شد که شاکیان او در حال افزایش هستند.

در همین حال پدر یکی از دانش‌آموزان وی  گفت: ما به این مربی اعتماد کامل داشتیم و همواره مبالغی را نیز برای امور خیریه به او می‌پرداختیم.

وی افزود: فرزندم از سال ۹۵ در موسسه آموزشی او در کلاس‌های فوق برنامه شرکت می‌کرد، ولی نمی‌دانستیم که او یک شیطان هوسران است چرا که تعداد زیادی دانش آموز از مناطق فردوسی، جانباز و بولوار شهید فرامرز عباسی در آن مرکز آموزشی تحصیل می‌کردند.

 

منبع خراسان
وبگردی
کدخبر: 46607 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت