کدخبر: 46566 تاریخ انتشار:

اشتباه بزرگ آموزش و پرورش در آزمون استخدامی آموزگاری

در حالیکه آموزش‌وپرورش پیش از این اعلام کرده بود که نتایج آزمون آموزگاری به زودی اعلام می‌شود اما سازمان سنجش می‌گوید که هنوز لیست نهایی به دست آنها نرسیده است!

اشتباه بزرگ آموزش و پرورش در آزمون استخدامی آموزگاری

به گزارش 9 صبح؛ در حالیکه آموزش‌وپرورش پیش از این اعلام کرده بود که نتایج آزمون آموزگاری به زودی اعلام می‌شود اما سازمان سنجش می‌گوید که هنوز لیست نهایی به دست آنها نرسیده است!

"آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب آموزگار" اردیبهشت امسال برگزار شد و پس از اعلام نتایج در تاریخ 30 خرداد 1402 پذیرفته‌شدگان به میزان سه برابر ظرفیت به مرحله ارزیابی تکمیلی دعوت شدند و با وجود اینکه این مرحله در مرداد ماه به اتمام رسید اما تا به امروز نتایج نهایی اعلام نشده است.

پیش از این مسئولان آموزش و پرورش تاریخ‌های مختلفی را برای اعلام نتایج نهایی این آزمون اعلام کردند و در حالیکه سجاد صدیقی مدیر پروژه‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش 13 شهریور ماه در باره دلایل اعلام نشدن نتایج نهایی آزمون ضمن معذرت خواهی از داوطلبان گفته بود: «نمرات طبق وعده، قبل از 15 شهریور تحویل سازمان سنجش شده و هم اکنون منتظر انتشار نهایی پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری هستیم که به زودی نتایج اعلام خواهد شد» اما پیگیری خبرنگار تسنیم از سازمان سنجش حکایت از این دارد که هنوز لیست آزمون نهایی نشده است و باید ایرادات آن برطرف شود  همچنین سازمان سنجش اعلام کرده است که به محض نهایی شدن لیست آزمون آموزگاری کار گزینش افراد را آغاز خواهد کرد.

پیش از این مدیر پروژه‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش، علت تأخیر در اعلام نتایج را تأیید صحت فرایند آزمون توسط ناظر یعنی سازمان اداری و استخدامی کشور دانسته و گفته بود: با توجه به تغییرات جدی، جدید بودن و طراحی دانش پایه برای اولین بار در آزمون استخدامی آموزگاری امسال در راستای شایسته‌گزینی و عدالت محوری، برگزاری و جمع بندی این آزمون، زمان بیشتری را به خود اختصاص داد.

در آزمون استخدام آموزگار، 28 هزار ظرفیت جذب وجود داشت که 60 هزار نفر ارزیابی شدند اما بیش از 11 هزار شغل خالی مانده‌ است.

 

منبع تسنیم
وبگردی
کدخبر: 46566 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت