کدخبر: 46515 تاریخ انتشار:

مرگ مرموز پسر 14 ساله روی ریل قطار در شهرری

رسیدگی به پرونده کشف جسد پسر نوجوان روی ریل قطار در شهرری با اظهارات راننده قطار وارد مرحله پیچیده‌تری شد و احتمال وقوع جنایت مورد بررسی قرار گرفت.

مرگ مرموز پسر 14 ساله روی ریل قطار در شهرری

به گزارش 9 صبح؛ رسیدگی به پرونده کشف جسد پسر نوجوان روی ریل قطار در شهرری با اظهارات راننده قطار وارد مرحله پیچیده‌تری شد و احتمال وقوع جنایت مورد بررسی قرار گرفت.

سه‌شنبه 7 شهریور گزارش کشف جسد پسر 14 ساله‌ای روی ریل قطار به بازپرس وحید ناصری اعلام شد. بدنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز و با حضور تیم جنایی در محل آنها با جسد پسر نوجوان اهل کشور افغانستان روی ریل قطار انتهای خیابان ۱۸ متری‌تختی شهرری، مواجه شدند.

بررسی‌های اولیه اینطور نشان می‌داد که پسر نوجوان در تصادف با قطار خط تهران - مشهد جانش را از دست داده است. بنابراین به دستور بازپرس جنایی تحقیقات از راننده قطار صورت گرفت که او گفت: قبل از برخورد با پسر 14 ساله، او فوت کرده بود در واقع قطار با جسد او برخورد کرد من مطمئنم که این پسر قبل از برخورد قطار مرده بود.

بدین ترتیب باتوجه به اظهارات راننده قطار، این فرضیه مطرح شد که پسر نوجوان در محل دیگری جان باخته یا به قتل رسیده و جسدش را به آنجا منتقل کرده بودند.

این در حالی است که بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران به پزشکی قانونی دستور داد تا علت مرگ پسر 14 ساله مشخص تا راز مرگ وی برملا شود. همچنین بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف محل حادثه را صادر کرد.

منبع ايسنا
وبگردی
کدخبر: 46515 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت