کدخبر: 46471 تاریخ انتشار:

تجاوز وحشتناک به باران 12 ساله/ دختر بیچاره از محارم خود 7 ماهه باردار شد

دو سال قبل زن جوان با مراجعه به اداره پلیس از یکی از بستگان نزدیک خود به اتهام تجاوز جنسی به دختر 12 ساله خود شکایت کرد.

تجاوز وحشتناک به باران 12 ساله/ دختر بیچاره از محارم خود 7 ماهه باردار شد

به گزارش 9 صبح؛  دو سال قبل زن جوان با مراجعه به اداره پلیس از یکی از بستگان نزدیک خود به اتهام تجاوز جنسی به دختر 12 ساله خود شکایت کرد.

این زن در طرح شکایت خود گفت:«مدتی بود که دخترم ناخوش بود.وقتی او را نزد چندین پزشک بردم مشخص شد که او هفت ماهه باردار است.دختر 12 ساله ام می گوید با هیچ کس ارتباطی نداشته است.اما چند وقت قبل یکی از نزدیکان ما در خانه به او تجاوز کرده است.»

بعد از اظهارات زن جوان،دختر 12 ساله به نام باران تحت تحقیق قرار گرفت و صحبت های مادر خود را تائید کرد.به این ترتیب متهم دستگیر شد به تجاوز جنسی به باران 12 ساله اقرار کرد.

رسیدگی به پرونده در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران آغاز شد و مدتی بعد دختر باران به دنیا آمد که آزمایش دی ان ای ثابت کرد پدر آن نوزاد متهم افغان پرونده است.

به این ترتیب قضات شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران بعد از اخذ دفاعیات متهم،بنا بر ادله و مستندات موجود و نظر به اقرار صریح متهم، حکم اعدام او را به اتهام زنا با محارم صادر کردند.

منبع زنهار
وبگردی
کدخبر: 46471 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت