کدخبر: 46304 تاریخ انتشار:

اعترافات تکان دهنده سارا/ با همه مردان خانواده شوهرم همخوابی داشتم

یک زن یهودی در گواتمالا پس از چندسال آزار و اذیت خانواده شوهرش پرده از راز های آن ها برداشت.

اعترافات تکان دهنده سارا/ با همه مردان خانواده شوهرم همخوابی داشتم

به گزارش 9 صبح؛ سارا 32 ساله در گفت و گویی که با او شده بود گفت: زمانی که 13 سال داشتم مجبور به ازدواج با یکی از رهبران یهودیت شدم و از آن زمان تاکنون که 6 فرزند دارم مجبور بودم با مردان خانواده شوهرم همخوابی داشته باشم و در غیر اینصورت پس از این که فرزندانم را از من می گرفتند خودم را از دین خارج و اقدام به قتلم  می‌کردند.

او پس از سال ها که آزار و اذیت های شوهرش را تحمل کرد، پنهانی همراه با 6 فرزندش به آمریکا فرار کرد و با عنوان درخواست کمک از آمریکایی ها مصاحبه ای مبنی بر زندگی نامه اش ارائه داد.

او در ادامه گفت که از سن 13 سالگی مجبور بود در صورت عدم قبولی پیشنهاد همخوابی های متعدد با خانواده شوهرش، توالت های خانه آن ها را با دست بشوید و تا مدتی بدون آب و غذا زندگی کند، همچنین از دیدن فرزندانش تا مدتی محروم باشد و با این شکنجه ها پیشنهاد های کثیف مردان خانواده شوهرش را پذیرا باشد.

سارا در ادامه افزود که گاهی اوقات مجبور بود تا ساعت های طولانی با مردان فامیل و خانواده شوهرش به صورت گروهی در ارتباط باشد و بدون این که مخالفتی نشان بدهد تا مدت ها در اختیار مردان کثیف خانواده او باشد.

دولت آمریکا پس از انتشار مصاحبه زن جوان در فضای مجازی و رسانه ها از مردم درخواست حمایت و حفاظت از زن جوان و 6 فرزندش کرد.

 

منبع رکنا
وبگردی
کدخبر: 46304 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت