کدخبر: 45943 تاریخ انتشار:

رابطه شیطانی یک دخترخاله و پسرخاله با هم در تهران/ هر دو با هم اعدام شدند

یک دختر خاله و پسر خاله با همدستی هم شوهر دختر خاله را کشتند تا با هم رابطه نامشروع داشته باشند.

رابطه شیطانی یک دخترخاله و پسرخاله با هم در تهران/ هر دو با هم اعدام شدند

به گزارش 9صبح، زن جنایتکار که با همدستی پسر خاله‌اش، شوهر خود را کشته بود پس از ۶ سال به دار مجازات آویخته شد.

همسر رحمان علی مدعی بود که در زمان جنایت در خانه حضور نداشته و فردی که به قصد سرقت وارد خانه شان شده همسرش را به قتل رسانده است. اما در تحقیقات تیم جنایی ادعای همسر مقتول رنگ باخت. این در حالی بود که بررسی ها نشان می داد عشرت، همسر مقتول با پسر خاله اش مهدی رابطه پنهانی دارد. بنابراین هر دوی آنها بازداشت شدند و به قتل اعتراف کردند.

مهدی در این رابطه گفت: من وضع مالی بدی داشتم عشرت به من کمک مالی کرد اما چند روز بعد با من تماس گرفت و گفت شوهرش متوجه ماجرا شده است. او مرا ترساند و گفت، باید «رحمان علی» را بکشیم. روز حادثه به خانه آنها رفتم. با چوب ضربه ای به سر شوهرش زدم. با هم درگیر شدیم و عشرت با لوله آب چند ضربه به شوهرش زد و باعث مرگش شد. او سپس از من خواست از آنجا بروم تا با صحنه سازی قتل را در جریان سرقت نشان دهد.

با اعتراف دو متهم به قتل آنها به بازسازی صحنه جنایت پرداخته و با تکمیل تحقیقات، پرونده آنها برای صدور حکم به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران رفت. پدر و مادر رحمان علی در دادگاه درخواست قصاص کرده اما دختر مقتول از خون پدرش گذشت کرد.

باتوجه به درخواست اولیای دم برای قصاص و اعترافات متهم به جنایت و مدارک موجود در پرونده، هر دو متهم به قصاص محکوم شدند. با تأیید این حکم از سوی دیوانعالی کشور، عشرت و پسر خاله اش سحرگاه چهارشنبه گذشته در زندان به دار مجازات آویخته شدند.

منبع رکنا
وبگردی
کدخبر: 45943 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت