کدخبر: 45784 تاریخ انتشار:

فوری؛ ساعت کاری ادارات و بانک ها تغییر کرد + جزئیات

رئیس سازمان اداری استخدامی: از شنبه هفته آینده ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۷ تا ۹ صبح به شکل شناور است

فوری؛ ساعت کاری ادارات و بانک ها تغییر کرد + جزئیات

به گزارش 9 صبح؛ رئیس سازمان اداری استخدامی: از شنبه هفته آینده ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۷ تا ۹ صبح به شکل شناور است

آخرین تصمیم‌گیری‌ها درباره ساعت کاری ادارات اعلام شد. سازمان اداری و استخدامی کشور با ابلاغ بخشنامه جدید ساعت کاری ادارات را مانند قبل اعلام کرد. ساعت کاری ادارات و دستگاه‌های دولتی  در حالی به حالت قبل برمی گردد که مشکلاتی را برای کارمندان و مردم  به همراه داشته است. تاکنون چندین بار ساعت کاری ادارات دست خوش تغییراتی شده است. قرار است ساعت کاری ادارات شناورسازی شود. جزئیات برنامه جدید دولت برای ساعت کاری ادارات اعلام شده که در ادامه این مطلب می خوانید.

ساعت کار ادارات از ۱۸شهریور به حالت عادی برمی‌گردد

رئیس سازمان اداری استخدامی: از شنبه هفته آینده ساعت آغاز به کار دستگاه‌های اجرایی ملی مستقر در شهر تهران از ۷ تا ۹ صبح به شکل شناور است. . 

در خصوص ادارات واحدهای استانی و شهرستانی ساعت شروع ۷ صبح خواهد بود. در واحدهای نظامی، انتظامی و امنیتی ساعت شروع به کار ۶:۳۰ صبح و در واحدهای صنعتی نیز ساعت شروع به کار ۷ صبح خواهد بود.

منبع صداوسیما
وبگردی
کدخبر: 45784 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت