کدخبر: 45640 تاریخ انتشار:

خبر جنجالی درباره رتبه بندی معلمان/ کام فرهنگیان تلخ شد + عکس

چه لزومی دارد رتبه بندی معلمان از تریبون نمازجمعه جار زده شود یا در سطح شهر با بنر به معرض نمایش گذاشته شود!

خبر جنجالی درباره رتبه بندی معلمان/ کام فرهنگیان تلخ شد + عکس

به گزارش 9 صبح؛ عزتی رستگار در مطالبات فرهنگیان نوشت: آن طور که در گزارشات آمده این بنر در بلوار عمار همدان نصب شده است! در دوره دبیرستان معلم شوخ طبعی داشتیم که آخرسال موقع خداحافظی گفت : اگر از من بدی دیدید که حقتان بود. اگر خوبی دیدید اشتباه برداشت کردید چون من در حق کسی لطف الکی نمی کنم.

سوالی که مطرح می شود این است که چه لزومی دارد رتبه بندی معلمان از تریبون نمازجمعه جار زده شود یا در سطح شهر با بنر به معرض نمایش گذاشته شود! به گزارش نواندیش، او افزوده: اگر رتبه بندی حق معلمان بوده که جار زدن نمی خواهد. اگر حقشان نبوده و لطف بوده است که اشتباه برداشت شده چون دولتها لطف الکی در حق کسی نمی کنند!

بیلبود رتبه بندی معلمان

افزایش حقوق به اندازه یک زندگی متوسط حق همه کارمند و کارگرها هست. برنامه افزایش حقوق در طول سال برای همه وزارتخانه ها انجام میشود اما اخبارش فقط درون آن سازمان هست اما برای معلمان خارج از سازمان برنامه های متنوعی برای جار زدن اجرا می شود!

در روزهای اخیر انتقادات معلمان از مسئولان دولت به ویژه وزیر آموزش و پرورش بابت تکرار 10 میلیون تومان شدن حقوق معلمان (هم به واسطه ناکافی بودن و هم اعلام مکرر حقوق پرسنل به معنی رضایتمندی آنها) و نیز تبدیل موضوع رتبه بندی به موضوع اول تریبون های رسمی در تبلیغ دستاوردهای دولت افزایش یافته است.

منبع نواندیش
وبگردی
کدخبر: 45640 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت