کدخبر: 45607 تاریخ انتشار:

آزار و تعرض به زن جوان توسط یک پزشک در سیرجان/ ماجرا چیست؟

عاملان انتشار کلیپی که حکایت از تعرض پزشک به یک زن در سیرجان دارد، پس از دستگیری مدعی شدند به قصد انتقام‌جویی این کار را انجام داده‌اند. واکنش پلیس کرمان به آزار و اذیت زن جوان توسط یک پزشک به گزارش رکنا، سرهنگ امین یادگار‌نژاد رئیس پلیس فتای استان کرمان در تشریح این خبر گفت: افرادی به قصد انتقام‌جویی از یک پزشک معتمد و خوشنام سیرجان اقدام به تطمیع یک خانم کردند و پس از طراحی نقشه خود، این خانم بعد از خارج شدن از مطب پزشک مورد نظر، با یک برنامه‌‌ریزی از قبل تعیین شده اقدام به فحاشی و تهمت زدن علیه پزشک کرده و مدعی شد که مورد آزار قرار گرفته است. اینجا قبرستان نیست مسکن ملی هشتگرد است / بیش از 2 هزار خانوار سرگردانند! + فیلم و عکس های تاسفبار اینجا قبرستان نیست مسکن ملی هشتگرد است / بیش از 2 هزار خانوار سرگردانند! + فیلم و عکس های تاسفبار افتتاح حساب کنید و تا 15000000 تومان تسهیلات بگیرید بی‌حرکت افتتاح حساب کنید بهترین کشور برای تحصیل افراد متاهل 👨‍🎓🎓 خداحافظ ضامن و چک و سفته کاملا آنلاین و بدون ضامن و وثیقه تسهیلات بگیرید بعد از این اقدام، همدستان وی کلیپی تهیه و در فضای مجازی منتشر کردند. وی افزود: با شناسایی زن جوان وی در محدوده شهرستان سیرجان در حالی که قصد فرار داشت دستگیر شد و در بازجویی پلیس اعتراف کرد که نیازمند پول بوده و با وعده دریافت ۲ میلیون تومان از دو همدست خود در این نقشه با آنها همراه شده است. در ادامه دو همدستش نیز دستگیر شدند و اعتراف کردند برای انتقام‌جویی از پزشک این کار را انجام داده‌اند.

آزار و تعرض به زن جوان توسط یک پزشک در سیرجان/ ماجرا چیست؟

به گزارش 9 صبح؛ عاملان انتشار کلیپی که حکایت از تعرض پزشک به یک زن در سیرجان دارد، پس از دستگیری مدعی شدند به قصد انتقام‌جویی این کار را انجام داده‌اند.

سرهنگ امین یادگار‌نژاد رئیس پلیس فتای استان کرمان در تشریح این خبر گفت: افرادی به قصد انتقام‌جویی از یک پزشک معتمد و خوشنام سیرجان اقدام به تطمیع یک خانم کردند و پس از طراحی نقشه خود، این خانم بعد از خارج شدن از مطب پزشک مورد نظر، با یک برنامه‌‌ریزی از قبل تعیین شده اقدام به فحاشی و تهمت زدن علیه پزشک کرده و مدعی شد که مورد آزار قرار گرفته است.

بعد از این اقدام، همدستان وی کلیپی تهیه و در فضای مجازی منتشر کردند.

وی افزود: با شناسایی زن جوان وی در محدوده شهرستان سیرجان در حالی که قصد فرار داشت دستگیر شد و در بازجویی پلیس اعتراف کرد که نیازمند پول بوده و با وعده دریافت ۲ میلیون تومان از دو همدست خود در این نقشه با آنها همراه شده است. در ادامه دو همدستش نیز دستگیر شدند و اعتراف کردند برای انتقام‌جویی از پزشک این کار را انجام داده‌اند.

منبع رکنا
وبگردی
کدخبر: 45607 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت