کدخبر: 32295 تاریخ انتشار:

پیرمرد 83 ساله ایرانی از زن جوانش پسردار شد/ این زن چقدر جوان است! + عکس

پیرمرد 83 ساله ابرکوهی از زن جوانش پسردار شد.

پیرمرد 83 ساله ایرانی از زن جوانش پسردار شد/  این زن چقدر جوان است! + عکس

به گزارش 9 صبح، پیرمرد 83 ساله ابرکوهی بعد از 60 سال زندگی مشترک با 2 زن از دختر جوان صاحب فرزند پسری شد که او را هدیه خداوند به خانواده خود می داند.

بحاج امیر امیدوار پناه که 83 سال سن دارد و در یکی از روستاهای ابرکوه زندگی می کند گفت: در 23 سالگی با دختر جوان که زن اولم بود ازدواج کردم و تا سال 1380 که او به رحمت خدا پیوست صاحب اولاد نشدم. در ادامه ماجرای ازدواج پیرمرد و بپه دار شدنش از دختر جوان را بخوانید.

این پیرمرد گفت: به پزشکان متعددی مراجعه کردیم ولی به علت بیماری هیچ نتیجه ای از این مراجعات نگرفتیم.امیدوارپناه خاطرنشان ساخت: در آن دوران تلاش زیادی کردیم که به آرزوی خود برسیم ولی به علت آن که خواست خدا این بود به آرزوی همیشگی خود نرسیدیم و همیشه نیز راضی به رضای خدا بودیم.

او افزود: بعد از فوت همسرم و حدود 3 سال پیش به علت تنهایی همسر دوم اختیار کردم و امروز حدود 15 روز است که از او صاحب فرزند شده ام.

به گفته امیدوارپناه این در حالی بوده است که وی خود نیز انتظار فرزند دار شدن در این سن را نداشت.

او در مورد نحوه نامگذاری فرزند خود اظهار داشت: به خاطر این که در سفر به مکه در چند سال گذشته و در حجر اسماعیل از خداوند تقاضای فرزند کرده بودم نام آن را اسماعیل گذاشتم و به درخواست مادرش و به واسطه این که کودک ما روز قبل از ولادت حضرت فاطـمه(س) دختر نبی اکـرم(ص) به دنیا آمده بود نام مـحمد را نیز به ابتدای اسم او اضافه کردیم.

فرزند

منبع برترینها
وبگردی
کدخبر: 32295 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت