کدخبر: 32034 تاریخ انتشار:

اتفاق وحشتناک برای دختر دبیرستانی در سرویس بهداشتی مدرسه خبرساز شد +فیلم

اتفاق وحشتناک برای دختر دبیرستانی در سرویس بهداشتی مدرسه خبرساز شد +فیلم

به گزارش 9 صبح، 6 نفر از دانش آموزان پسر دبیرستانی در گراتس در عملی وحشیانه همکلاسی خود را در اتاق بهداشت مدرسه‌شان مورد اذیت و آزار جنسی قرار دادند.

به گزارش منیبان، برای دختر دانش آموز در سرویس بهداشتی اتفاق وحشتناکی افتاد. یک معلم به اتهام سهل‌انگاری در خصوص تجاوز مکرر به یکی از شاگردان‌اش مورد بازجویی قرار گرفت. پلیس اتریش این معلم را به‌اتهام نادیده گرفتن فریادهای دختر ۱۵ ساله‌ای که مورد تعرض گروهی از همکلاسی‌های‌اش قرار گرفته، بازداشت کرد.

گزارش روزنامه «Kleine Zeitung» حاکی‌ست ۶ نفر از دانش آموزان پسر دبیرستانی در گراتس در عملی وحشیانه همکلاسی خود را در اتاق بهداشت مدرسه‌شان مورد اذیت و آزار جنسی قرار دادند. بنابر این گزارش این دختر در ماه می‌۲۰۱۵ مورد تعرض قرار گرفته، اما اخیراً با اعتماد به مشاور مدرسه جدیدش پرده از این راز برداشته است.

طبق تحقیقات پلیس، مشخص شد این دختر نخستین بار دو هفته قبل از این ماجرا، توسط همان گروه در سرویس بهداشتی مدرسه مورد تعرض قرار گرفته بود. این دختر، گویا ضمن تشریح ماجرا و درخواست کمک از معلم‌اش با بی‌توجهی وی مواجه شده بود. علاوه بر معلم و پسران متجاوز، گروه دیگری از افراد به اتهام تبانی در ارتکاب جرم و قصور در کمک به قربانی، بازجویی شده‌اند. هنسجورگ بچر، سخنگوی دفتر دادستان عمومی، وقوع این حادثه را تایید کرده، اما هنوز جزئیاتی از این پرونده را فاش نکرده است.

حجم ویدیو: 10.28M | مدت زمان ویدیو: 00:02:16 | دانلود ویدیو
منبع منیبان
وبگردی
کدخبر: 32034 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت