کدخبر: 32033 تاریخ انتشار:

سورپرایز ویژه آموزش و پرورش برای معلمان

سرپرست وزارت آموزش و پرورش جزئیات بررسی اعتراضات رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان را اعلام کرد.

سورپرایز ویژه آموزش و پرورش برای معلمان

به گزارش 9 صبح، سرپرست وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد بررسی و رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان آغاز شده است.

بررسی اعتراضات رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان آغاز شد. سرپرست وزارت آموزش و پرورش از آغاز بررسی و رسیدگی به اعتراضات رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان خبر داد. جزئیات بررسی اعتراضات رتبه‌بندی معلمان و فرهنگیان اعلام شد. سرپرست وزارت آموزش و پرورش در رابطه با روند بررسی اعتراضات رتبه‌بندی معلمان گفت: ۷۵ هزار معلم به رتبه خود اعتراض داشتند که رسیدگی به اعتراض آن‌ها آغاز شده است؛ بقیه اعتراضات رتبه‌بندی معلمان هم تا پایان اردیبهشت ماه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: ۷۵ هزار معلم به رتبه خود اعتراض داشتند که رسیدگی به اعتراض آن‌ها آغاز شده است.

رضا مراد صحرایی، سرپرست وزارت آموزش و پرورش در نشست استانداران سراسر کشور که در وزارت کشور برگزار شد، گفت: ۷۰ درصد معلمان از رتبه‌بندی راضی بوده‌اند و ۳۰ درصد فرهنگیان به رتبه‌بندی‌شان اعتراض داشتند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در رابطه با روند بررسی اعتراضات ادامه داد: ۷۵ هزار معلم به رتبه خود اعتراض داشتند که رسیدگی به اعتراض آن‌ها آغاز شده و بقیه اعتراض‌ها هم تا پایان اردیبهشت مورد بررسی قرار می‌گیرد و پیامک رسیدگی به اعتراض برای آن‌ها ارسال می‌شود.

صحرایی ضمن اشاره به اینکه این امتحانات ۴۰ درصد در پذیرش دانشگاه موثر هستند، اظهار کرد: سوالات امتحانی در امنیت کامل طراحی و به دست دانش‌آموزان می‌رسد؛ با توجه به اینکه یک ربع قبل از آغاز آزمون در‌های شعب امتحانی بسته می‌شود، هنگام  آغاز آزمون رسیدن سوالات به دست دانش‌آموزان، خودمان سوالات را منتشر می‌کنیم تا شبهه‌ای در مورد لو رفتن سوالات وجود نداشته باشد.

منبع باشگاه خبرنگاران جوان
وبگردی
کدخبر: 32033 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت