کدخبر: 30957 تاریخ انتشار:

فیلم جنجالی از حمله به خودروهای مردم در ورودی شهر فسا

انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر سنگ‌پرانی و حمله به خودروهای مردم در ورودی شهر فسا خبرساز و جنجالی شده است. فرمانده انتظامی فسا درباره انتشار این فیلم و حمله و سنگ‌پرانی به خودروهای مردم در این شهرستان توضیحاتی ارائه کرد.

فیلم جنجالی از حمله به خودروهای مردم در ورودی شهر فسا

به گزارش 9 صبح، انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر سنگ‌پرانی و حمله به خودروهای مردم در ورودی شهر فسا خبرساز و جنجالی شده است.

انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر سنگ‌پرانی و حمله به خودروهای مردم  در ورودی شهر فسا خبرساز و جنجالی شده است. فرمانده انتظامی فسا درباره انتشار این فیلم و حمله و سنگ‌پرانی به خودروهای مردم در این شهرستان توضیحاتی ارائه کرد.

  فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: فردی که به خودروهای عبوری در فسا سنگ پرانی می‌کرد، دستگیر شد.

سرهنگ محمدهاشم قسام، فرمانده انتظامی شهرستان فسا در تشریح این خبر بیان کرد: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر سنگ پرانی فردی به خوردهای عبوری در ورودی شهر که منجر به احساس ناامنی شهروندان شده بود، شناسایی متهم به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان فسا گفت: با بررسی مدارک و اقدامات تخصصی، ماموران کلانتری ۱۲ موفق شدند متهم را کمتر از یک ساعت پس از وقوع جرم شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم اعتیاد به مواد مخدر و سابقه بستری در بیمارستان اعصاب و روان دارد، گفت: متهم پس از تشکیل پرونده روانه دادسرا شد.

منبع مهر
وبگردی
کدخبر: 30957 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت