کدخبر: 30951 تاریخ انتشار:

خبر خوش دولت برای معلمان و آموزش و پرورش

رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضائی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از انتقال سند سه قطعه زمین به نام دولت جمهوری اسلامی ایران، به نمایندگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

خبر خوش دولت برای معلمان و آموزش و پرورش

به گزارش 9 صبح، رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضائی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از انتقال سند سه قطعه زمین به نام دولت جمهوری اسلامی ایران، به نمایندگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

رفیق مصطفایی، رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضائی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از تملک سه زمین به نام دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد و افزود: در رودهن زمین سه هزار متری که از سال ۱۳۸۵ مسکوت مانده بود، پس از ۱۷ سال به صورت قطعی به آموزش و پرورش واگذار شد.

رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضائی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران افزود: همچنین قطعیت مالکیت زمین کشاورزی ۱۷ هکتاری در شهرستان ملارد که بیش از ۲۰ سال بلاتکلیف مانده بود با تأمین منابع مالی انتقال قطعی اسناد مالکیت محقق شد.

رئیس اداره حقوقی، املاک و حمایت قضائی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران همچنین از انتقال قطعی یک واحد مسکونی ۷۰ متری واقع در خیابان فاطمی تهران، در قالب صلح عمری به نام دولت جمهوری اسلامی ایران به نمایندگی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.

منبع ایسنا
وبگردی
کدخبر: 30951 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت