کدخبر: 30925 تاریخ انتشار:

قتل فجیع پسر به دست پدر در کرمانشاه

پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فوت جوان 25 ساله‌ای به علت سقوط از بلندی در یکی از محلات شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت

قتل فجیع پسر به دست پدر در کرمانشاه

 به گزارش 9 صبح، رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه از دستگیری فردی خبر داد که پسر خود را به علت اعتیاد به شیشه و اذیت و آزار خانواده به قتل رسانده بود.

سرهنگ "علی کرمی" اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر فوت جوان 25 ساله‌ای به علت سقوط از بلندی در یکی از محلات شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی و در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این حادثه اتفاقی نبوده و جوان فوت شده به پایین پرتاب شده که کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود به پدر 57 ساله مقتول مشکوک شده و او را مورد بازجویی های تخصصی قرار دادند.

کرمی افزود: پدر مقتول در بازجویی های صورت گرفته به قتل پسرش اعتراف و انگیزه اش را از این کار اعتیاد فرزندش به شیشه و اذیت و آزار خانواده و تهدید آنها با چاقو عنوان کرد.

رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه عنوان کرد: فرد قاتل در اظهارات خود عنوان کرد روز حادثه پس از درگیری لفظی که بین او و پسرش ایجاد شده، هنگامی که پسرش به بالای پشت بام رفته و لبه دیوار پشت بام نشسته، ضربه‌ای به سینه او وارد کرده که منجر به سقوط و در نهایت فوتش شده است.

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی قاتل به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی خبر داد.

منبع تسنیم
وبگردی
کدخبر: 30925 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت