کدخبر: 30880 تاریخ انتشار:

باند مخوف آدم ربایی متلاشی شد /دریافت 194 سکه از خانواده گروگان ها

در یک فقره آدم‌ربایی بیش از 194 سکه تمام بهار آزادی از خانواده‌ها گرفته بودند.

باند مخوف آدم ربایی متلاشی شد /دریافت 194 سکه از خانواده  گروگان ها

به گزارش 9 صبح، دادستان شهرستان بم با اشاره به جزئیات ضربه به باند شرارت و آدم ربایی در شرق کشور، گفت: در حال حاضر ۴ نفر از عوامل اصلی این باند شناسایی و دستگیر شده‌اند.

بهنام جعفری‌زاده، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزئیات ضربه به باند شرارت و آدم‌ربایی در شرق کشور اظهار داشت: عوامل این باند، چندین مورد آدم‌ربایی و تیراندازی طی سال‌های اخیر را در پرونده سیاه خود دارند.

وی با بیان اینکه این باند در سال‌های گذشته با آدم‌ربایی اقدام به دریافت مبالغ میلیاردی از خانواده‌ها می‌کردند، ادامه داد: در یک فقره آدم‌ربایی بیش از 194 سکه تمام بهار آزادی از خانواده‌ها گرفته بودند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم با اشاره به اینکه هیچ فردی منتسب به کارکنان قضایی و اداری دستگاه قضایی مورد ربایش قرار نگرفته است، گفت: اعضای این باند در آخرین اقدام خود مبادرت به ربایش دو نفر از شهروندان بمی کرده بودند و در ازای رهایی این افراد، تقاضای آزادی سایر اعضای باند از زندان را داشتند.

جعفری‌زاده عنوان کرد: مخفیگاه متهمین در اسلام‌آباد خاش شناسایی و پس از صدور نیابت قضایی، طی عملیات مشترک دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و اطلاعاتی، افراد ربوده شده آزاد و دستور دستگیری دو نفر از افراد متواری و سایر متهمین مرتبط با این باند صادر شده است.

وی با بیان اینکه در این عملیات شهید "یاسر عبدلی" از افسران شجاع، متعهد و متخصص پلیس بر اثر اصابت گلوله اشرار به شهادت می‌رسد، افزود: در ادامه این عملیات خوشبختانه افراد ربوده شده در سلامت کامل آزاد و گروگانگیران با استفاده از شرایط خاص منطقه و تاریکی شب متواری می‌شوند که همچنان تحت تعقیب قرار دارند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان بم با بیان اینکه در حال حاضر 4 نفر از عوامل اصلی این باند شناسایی و دستگیر شده‌اند، تاکید کرد: دادستانی با قاطعیت با عوامل ناامنی برخورد می‌کند و اشد مجازات در انتظار عوامل این باند خواهد بود.

 

منبع تسنیم
وبگردی
کدخبر: 30880 تاریخ انتشار:
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت