کدخبر: 24218 تاریخ انتشار:

قربانی شدن مرد جوان در چاقوکشی غرب تهران

یک مرد جوان در چاقوکشی غرب تهران با یک ضربه چاقو به قتل رسید.

قربانی شدن مرد جوان در چاقوکشی غرب تهران

به گزارش 9صبح،یک مرد جوان در چاقوکشی غرب تهران با یک ضربه چاقو به قتل رسید.

چهارشنبه هفدهم اسفندماه، پرسنل انتظامات بیمارستان فیاض‌بخش در تماس  تلفنی با مرکز فوریت‌های پلیسی 110، مرگ مشکوک مرد جوانی که توسط دوستانش به این مرکز درمانی منتقل شده بود را گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه محمدحسین زارعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه اول دادسرای امور جنایی راهی بیمارستان فیاض‌بخش شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در بیمارستان با جسد مرد 30 ساله‌ای مواجه شدند که از ناحیه قلب هدف یک ضربه چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ همچنین در بررسی‌های ابتدایی مشخص شد مقتول توسط دو فرد با یک خودروی پراید به این مرکز درمانی منتقل شده است.

تحقیقات میدانی کارآگاهان حکایت از آن داشت، مقتول در یک درگیری در محله خلیج فارس از سوی فرد ناشناسی هدف ضربه چاقو قرار گرفته و پس نزاع به بیمارستان فیاض‌بخش منتقل شده که در آنجا فوت کرده است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس کشف این سرنخ مهم در پرونده بررسی‌های تخصصی و اقدامات اطلاعاتی را برای شناسایی عامل این جنایت آغاز کردند.

با دستور قاضی جنایی پایتخت، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشک قانونی منتقل شد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت