کدخبر: 24180 تاریخ انتشار:

دزد طلاهای دختربچه 4 ساله یک زن بود / در شهرری فاش شد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری از اقدام سریع پلیس در دستگیری متهم به سرقت گوشواره های دختر بچه ۴ساله در این شهرستان، خبر داد.

دزد طلاهای دختربچه 4 ساله یک زن بود / در شهرری فاش شد

به گزارش 9صبح،سرهنگ "حسینعلی ابن علی" جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر  سرقت  گوشواره دخترش بلافاصله مأموران گشت کلانتری ۱۷۲ به محل اعزام شدند.​

 وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شده است که  دختر بچه  ۴ ساله در حال بازی کردن با فریب توسط یک خانم دو گوشواره به سرقت رفته است.

 جانشین انتظامی شهرستان ری بیان داشت: تیم عملیات کلانتری ۱۷۲ با انجام اقدامات اطلاعاتی،  متهم  به سرقت را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم در کمتر از ۲۴ ساعت و در یک عملیات غافلگیرانه وی را  دستگیر  و به مقر انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ "ابن علی" با اشاره به اعتراف سه مورد سرقت مشابه و کشف گوشواره های سرقتی و معرفی متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی گفت؛ اقدام سریع و به موقع پلیس در دستگیری متهم به سرقت باعث خرسندی مالباختگان گردید.

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد؛ مراقب فرزندان خردسال خود باشند و در هنگام بازی در کوچه و یا پارک آنها را به حال خود رها نکنند و همچنین از آویختن زیورآلات به فرزندان دختر خود که باعث تحریک سارقان می شود خودداری کنند.

منبع:رکنا

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت