کدخبر: 23893 تاریخ انتشار:

سارقان نقابدار با قتل مرد طلافروش یک و نیم کیلو طلا سرقت کردند!

سارقان نقابدار با حمله مسلحانه به طلافروشی و سرقت یک و نیم کیلو طلا، صاحب مغازه را به قتل رسانده و دو نفر دیگر را نیز زخمی کردند.

سارقان نقابدار با قتل مرد طلافروش یک و نیم کیلو طلا سرقت کردند!

به گزارش 9صبح،ساعت ۲۰:۴۷ شامگاه پنجشنبه گذشته موتورسیکلتی که سه سرنشین داشت مقابل طلافروشی در منطقه مرتضی گرد توقف کرد.
راکبین موتورسیکلت که صورت‌هایشان را با ماسک پوشانده بودند از موتور پیاده شدند. یکی از آنها پتکی بدست داشت و نفر دوم گونی و سومین نفر اسلحه کلاشنیکف به همراه داشت. مرد مسلح مقابل طلافروشی ایستاد و همدستش که پتکی بدست داشت ناگهان ضربه محکمی به شیشه ویترین کوبید و آن را تخریب کرد.

با مشاهده این صحنه رهگذران، کسبه و سه مرد جوان که داخل طلافروشی بودند وحشت زده متوجه سارقان شدند اما قبل از هر اقدامی مرد مسلح شروع به تیراندازی کرد و طلافروشی و خیابان را به رگبار بست. در این حادثه دو مرد جوان از ناحیه شکم و پا بشدت زخمی شدند و یکی از گلوله ها نیز کمانه کرد و به چشم یک رهگذر که در حال عبور از خیابان بود برخورد کرد.

سومین عضو باند سرقت نیز از فرصت استفاده کرد و طلاهایی را که داخل ویترین بود داخل گونی ریخت.
لحظاتی بعد نیز سه سارق نقابدار با عجله سوار بر موتورسیکلت از محل متواری شدند.
گزارش سرقت مسلحانه بلافاصله به کارآگاهان پلیس اگاهی پایتخت اعلام شد.
به محض حضور تیم جنایی، سه مرد مصدوم به بیمارستان منتقل شدند اما مردی که از ناحیه شکم مصدوم شده بود در بیمارستان فوت کرد.
تحقیقات نشان می داد این طلافروشی از سوی سه برادر اداره می شد که یکی از آنها به خاطر اصابت گلوله به شکم فوت کرده و دومین برادر، از ناحیه پا آسیب دیده است.

در بازبینی دوربین های مداربسته طلافروشی و استعلام شماره پلاک موتور مشخص شد پلاک موتور سرقتی بوده است.
بررسی های اولیه حکایت از آن دارد که سارقان حدود یک و نیم کیلو طلا سرقت کرده اند. تحقیقات در رابطه با دستگیری متهمان مسلح از سوی کارآگاهان اداره اگاهی پایتخت ادامه دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت