کدخبر: 20494 تاریخ انتشار:

چرا بیدود حذف شد؟

علیرضا زاکانی شهردار تهران در برنامه تلویزیونی جهان‌آرا به بارش برف تهران اشاره کرد ‌و گفت: مطلقا در برف دیروز غافل‌گیر نشدیم؛ ترافیک مقطعی اتوبان صیاد بخاطر تصادف و ترافیک اتوبان ارتش ناشی از مه‌گرفتگی بود.بیش از ۱۰هزار نفر از همکاران من شبانه‌روز برای برف‌روبی کف خیابان بودند.

چرا بیدود حذف شد؟

به گزارش 9صبح،شهردار تهران در خصوص استفاده از دوچرخه های بیدود گفت: در دوران مدیریت شهری قبلی تلاش بر این بود استفاده از دوچرخه تبدیل به فرهنگ شود و مسیرهایی نیز برای این کار در سطح شهر در نظر گرفته شده بود اما این مسیرها به خوبی جانمایی نشده بود؛ ما به دنبال اصلاح این رویه و استفاده از دوچرخه در سطح ایستگاه ها و محلات هستیم.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در برنامه تلویزیونی جهان‌آرا به بارش برف تهران اشاره کرد ‌و گفت:  مطلقا در برف دیروز غافل‌گیر نشدیم؛ ترافیک مقطعی اتوبان صیاد بخاطر تصادف و ترافیک اتوبان ارتش ناشی از مه‌گرفتگی بود.بیش از ۱۰هزار نفر از همکاران من شبانه‌روز برای برف‌روبی کف خیابان بودند.

مطلقا در برف دیروز غافل‌گیر نشدیم؛ ترافیک مقطعی اتوبان صیاد بخاطر تصادف و ترافیک اتوبان ارتش ناشی از مه‌گرفتگی بود.بیش از ۱۰هزار نفر از همکاران من شبانه‌روز برای برف‌روبی کف خیابان بودند. ترافیک اتوبان ارتش ناشی از مه‌گرفتگی بود.

منبع:فارس

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت