کدخبر: 20389 تاریخ انتشار:

۹۲۸ کیلوگرم مرفین در بازرسی از یک کامیون در نی‌ریز کشف شد

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس شهرستان نی‌ریز و یگان تکاوری، ۹۲۸ کیلوگرم ماده مخدر مرفین در بازرسی از یک دستگاه کامیون در محدوده این شهرستان کشف شد.

۹۲۸ کیلوگرم مرفین در بازرسی از یک کامیون در نی‌ریز کشف شد
به گزارش 9صبح،فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس شهرستان نی‌ریز و یگان تکاوری، ۹۲۸ کیلوگرم ماده مخدر مرفین در بازرسی از یک دستگاه کامیون در محدوده این شهرستان کشف شد.
سردار رهام‌بخش حبیبی افزود: مأموران انتظامی شهرستان نی‌ریز با همکاری کارکنان یگان تکاوری استان حین گشت‌زنی در محور "سیرجان-شیراز" به یک دستگاه کامیون حامل بار لاستیک مشکوک و با اقدامات فنی و تخصصی آن را توقیف کردند.
وی خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی با هوشیاری و تیزبینی موفق شدند در بازرسی از این کامیون ۹۲۸ کیلوگرم مرفین که به طرز بسیار ماهرانه‌ای در کف اتاق زیر بار لاستیک خودرو جاسازی شده بود کشف کردند.
فرمانده انتظامی فارس با اشاره به اینکه در این خصوص یک قاچاقچی حرفه‌ای دستگیر و پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، بیان داشت: ما استوارتر از همیشه در برابر قاچاقچیان ایستاده‌ایم و به هیچ عنوان اجازه جولان به سوداگران مرگ را نخواهیم داد.
شهرستان نی‌ریز در ۱۹۲ کیلومتری شرق شیراز قرار دارد.
 
دپو سیگار الکترونیکی قاچاق در شیراز لو رفت
بنا بر خبر دیگری، فرمانده انتظامی شیراز از کشف ۱۸۳ عدد سیگار الکترونیکی قاچاق به همراه متعلقات مربوطه به ارزش ۳ میلیارد ریال خبر داد.
سرهنگ فرج شجاعی بیان کرد: در راستای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران کلانتری "۱۱ زند" شیراز با اقدامات فنی و پلیسی از دپو سیگار الکترونیکی قاچاق در یک انبار در یکی از محلات شهرمطلع و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مرجع قضایی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق شدند ۱۸۳ عدد سیگار الکترونیکی (ویپ)، ۱۷۵ عدد کویل ویپ و ۶۸ عدد جویس ویپ خارجی قاچاق کشف کنند.
فرمانده انتظامی شیراز با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال مکشوفه را سه میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، گفت: در این پرونده ۲ نفر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع:انتخاب

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت