کدخبر: 20312 تاریخ انتشار:

قتل وحشتناک همسر جلوی چشمان دختر ۱۲ ساله!

مرد جوان که همسرش را به آتش کشیده بود به اتهام قتل عمدی بازداشت شد؛ دختر ۱۲ ساله مقتوله که شاهد جنایت بود، پدرش را به کارآگاهان جنایی لو داد!

قتل وحشتناک همسر جلوی چشمان دختر ۱۲ ساله!

به گزارش 9صبح،شنبه بیست و چهارم دی ماه امسال، پرسنل انتظامات بیمارستان مهر در محله انقلاب، مرگ مشکوک زن جوانی را روی بخش سوانح سوختگی به پلیس گزارش کردند. با اعلام این خبر به اپراتور مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران کلانتری ۱۴۸ انقلاب، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، راهی این مرکز درمانی شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در بیمارستان با جسد زن حدوداً ۴۰ ساله‌ای مواجه شدند که براثر سوختگی فوت کرده بود همچنین در بررسی‌های اولیه مشخص شد، همسر متوفی که خودش نیز به دلیل سوختگی در بیمارستان بستری بوده پس از خبردار شدن از مرگ همسرش مخفیانه از این مرکز درمانی گریخته است!

تحقیقات میدانی نیز حکایت از آن داشت، ۱۰ روز قبل متوفی و همسرش به دلیل سوختگی به بیمارستان مهر مراجعه کردند اما پرستاران هنگامی که علت سوختگی زن و مرد جوان را پرسیدند با اظهارات ضد و نقیضی از سوی همسر متوفی که دستش دچار سوختگی شده بود، مواجه شدند!

بررسی‌های کارآگاهان اداره دهم ادامه داشت تا اینکه دختر ۱۲ ساله مرد جوان و متوفی، راز جنایت هولناکی را فاش کرد؛ دختر خردسال هنگامی که متوجه شده بود مادرش به کام مرگ فرو رفته است، ابتدا به دایی خود و سپس به تیم جنایی گفت: ۱۰ روز قبل پدر و مادرم در خانه با یکدیگر دعوا کردند که در جریان این درگیری، پدرم با بنزین مادرم را به آتش کشید!

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم و با در دست داشتن هویت متهم، مرد جنایتکار را خیلی زود قبل از اینکه از محله انقلاب خارج شود، دستگیر کردند؛ متهم پس از بازداشت در تحقیقات اولیه مدعی شد، همسرش در جریان درگیری خودش را آتش زده و بی‌گناه است. با دستور محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ (امورجنایی، ویژه قتل)، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

منبع:تازه نیوز

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت