کدخبر: 20128 تاریخ انتشار:

آتش‌سوزی مهیب و هولناک در مرحله نازی‌آباد | حال ساکنان ساختمان چطور است؟

به تازگی آتش سوزی مهیب و هولناک در مرحله نازی‌آباد رخ داده است. برای اطلاع از جزئیات حادثه آتش‌سوزی مهیب در نازی‌آباد باما همراه باشید.

آتش‌سوزی مهیب و هولناک در مرحله نازی‌آباد | حال ساکنان ساختمان چطور است؟

 

به گزارش 9صبح،به تازگی آتش‌سوزی مهیب و هولناک در مرحله نازی‌آباد رخ داده است. برای اطلاع از جزئیات حادثه آتش‌سوزی مهیب در نازی‌آباد باما همراه باشید.

آتش سوزی  مهیب در محله نازی‌آباد تهران! جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی از فوت یک نفر و نجات چهار نفر در جریان  آتش سوزی  یک ساختمان مسکونی در نازی‌آباد خبر داد و گفت: ساعت ۱۳:۴۶ ظهر امروز یک مورد  آتش‌سوزی  در یک ساختمان مسکونی در نازی‌آباد، محله هزار دستگاه به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران خاطرنشان کرد: در محل حادثه مشاهده شد که در یک ساختمان چهار طبقه، در طبقه دوم آتش‌سوزی رخ داده بود و واحد به‌طور کامل شعله‌ور بود و شدت حرارت بسیار زیاد بود؛ به‌گونه‌ای که درب‌های داخلی واحد کاملاً به ذغال تبدیل شده بود.

ملکی عنوان کرد: چند نفر در طبقات فوقانی به‌دلیل دود زیاد گرفتار شده بودند. آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جستجو شدند و در حین خاموش کردن آتش با وضعیت سوخته یک خانم حدوداً ۷۰ ساله مواجه شدند که به تأیید عوامل اورژانس مشخص شد جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران اظهار کرد: سه خانم و یک پسر جوان نیز در طبقات فوقانی حضور داشتند که با کمک آتش‌نشانان سالم از ساختمان خارج شدند و در ساعت ۱۵:۳۰ عملیات به پایان رسید.
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت