کدخبر: 20082 تاریخ انتشار:

هشدار پلیس درباره بازی‌های آنلاین/ کسب امتیاز در بازی به قیمت خالی شدن حساب بانکی!

رئیس پلیس فتا پایتخت گفت: خرید سکه و الماس در بازی‌های آنلاین برای جمع‌آوری امتیاز بیشتر ممکن است زمینه کلاهبرداری از حساب‌های مالی‌تان را فراهم کند.

هشدار پلیس درباره بازی‌های آنلاین/ کسب امتیاز در بازی به قیمت خالی شدن حساب بانکی!

به گزارش 9صبح،سرهنگ گودرزی رئیس پلیس فتا پایتخت اظهار کرد: اعتیاد اینترنتی فرزندان را جدی بگیرید. کودکان بیشتر اوقات خود را در خانه می‌گذرانند. آموزش مجازی و محروم‌شدن آن‌ها از برخی فعالیت‌های خارج از منزل باعث افزایش زمان استفاده از اینترنت و حضور در فضای مجازی شده است.

وی افزود: برای پیشگیری از اعتیاد کودکان به فضای مجازی والدین با نظارت و کنترل، آموزش روش استفاده درست از اینترنت، محدودیت در مدت زمان استفاده و کاهش دسترسی به اینترنت می‌توانند از اعتیاد اینترنتی فرزندان جلوگیری کنند.

رئیس پلیس فتا پایتخت بیان کرد: انتشار فیلم، صوت و تصویر با افشای اسرار دیگران در فضای مجازی، آن هم در صورتی که آن‌ها رضایت نداشته باشند، مصداق ایجاد مزاحمت و جرم محسوب می‌شود. مجازات هتک حیثیت از افراد حبس یا جریمه نقدی است، پس در انتشار هر محتوایی در فضای مجازی دقت کنید.

سرهنگ گودرزی گفت: هنگام بازی گاهی برای جمع آوری امتیاز بیشتر، خرید سکه و الماس داخل بازی ممکن است زمینه کلاهبرداری از حساب‌های مالی‌تان را فراهم کند، پس در خرید و فروش اکانت‌های بازی و امتیازات داخل بازی دقت کنید.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت