کدخبر: 15992 تاریخ انتشار:

تجهیز بزرگراه شهید چمران به دوربین کنترل سرعت

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ گفت: در راستای هوشمندسازی معابر بزرگراهی و کاهش حوادث، دوربین کنترل سرعت در بزرگراه شهید چمران نصب شد.

تجهیز بزرگراه شهید چمران به دوربین کنترل سرعت

به گزارش 9صبح،محمدحسین کریمی از تجهیز بزرگراه شهید چمران به دوربین کنترل سرعت خبر داد و گفت: بزرگراه شهید چمران با ۱۱.۵ کیلومتر مسافت یکی از بزرگراه‌های اصلی پایتخت است و نقش مهمی در سفرهای درون شهری دارد و ایمنی آن نیز از اهمیت ویژه‌ ای برخوردار است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۲ تهران با اشاره به سیاست‌های مدیریت شهری منطقه ۲ در افزایش ایمنی و کاهش حوادث ترافیکی اظهار کرد: همزمان با تمهیدات ترافیکی برای ایمن سازی معابر شهری و بزرگراهی و کاهش حوادث ترافیکی، کنترل هوشمند تخلفات رانندگی با هماهنگی پلیس راهور در دستور کار قرار گرفت.

تجهیز بزرگراه شهید چمران به دوربین کنترل سرعت

وی بیان کرد: بزرگراه شهید چمران قبل از ورودی ملاصدرا به‌عنوان یکی از نقاط پرخطر شناسایی و در همین راستا دوربین کنترل سرعت در این نقطه از بزرگراه نصب و سرعت خودروها به صورت هوشمند پایش می‌شود.

به گفته کریمی نصب تابلوهای کنترل سرعت و اخطار، از دیگر اقدامات اجرایی در بزرگراه چمران برای افزایش ایمنی و کاهش حوادث است.

منبع:مهر

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت