کدخبر: 15934 تاریخ انتشار:

زورگیری های هولناک زوج بی رحم از تاکسی های اینترنتی با تبر!

زوج بی رحم که خودروی رانندگان تاکسی های اینترنتی را با وارد آوردن ضربات تبر زورگیری می کردند تاکنون به سرقت 3 دستگاه خودروی سواری اعتراف کرده اند.

زورگیری های هولناک زوج بی رحم از تاکسی های اینترنتی با تبر!

به گزارش 9صبح،فرمانده انتظامی مشهد،در تشریح این ماجرا گفت: شب بیست و یکم آبان، راننده یکی از شرکت های تاکسی اینترنتی هراسان و وحشت زده با پلیس تماس گرفت و از زوج جوانی سخن گفت که با تهدید و ایراد جراحت با تبر، خودرواش را زورگیری کرده اند.

سرهنگ احمد نگهبان افزود: راننده 37 ساله در بیان جزئیات حادثه ادامه داد: حدود ساعت 20:15 شب بود که مسافری از طریق نرم افزار شرکت درخواست تاکسی کرد و من هم از توس 97 یک زوج را به مقصد شهرک نوید (کشف) سوار کردم و دوباره به محل توس 97 بازگرداندم اما آن ها در مقصد از خودرو پیاده نشدند و ناگهان با تبر و اسید مرا تهدید کردند و به بیابان های انتهای توس بردند. مرد جوان با تبر به دست و پشتم ضربه زد که من از ترس خودرو را رها کردم و پیاده پا به فرار گذاشتم و ...

مقام ارشد انتظامی مشهد افزود: شماره پلاک خودروی سمند مال باخته به کلیه مراکز انتظامی اعلام شد و تحقیقات با تقویت نیروهای گشت نامحسوس در منطقه بولوار توس ادامه یافت. سرنخ های پلیس حکایت از آن داشت که زورگیران در همان محیط جغرافیایی حضور دارند.نیروهای گشت نامحسوس کلانتری در ظهر بیست و هفتم آبان، خودروی سمند سرقتی را در انتهای جاده خاکی توس 97 مشاهده کردند که زن و مردی داخل آن مشغول مصرف مواد مخدر بودند.

آن ها خودروی سمند را به محاصره درآوردند و زن و مرد جوان را دستگیر کردند. در بررسی های اولیه مشخص شد که این زوج جوان همان زورگیران خشن تبر به دست هستند که با مجروح کردن راننده، خودرو را به سرقت برده اند. با کشف تبر و مقداری مواد مخدر صنعتی، زن و مرد جوان به مقر انتظامی منتقل شدند و بازجویی از آنان با نظارت مستقیم سرگرد امیررضا فعال (رئیس کلانتری معراج) در حالی آغاز شد که خسارت هایی به خودروی سمند وارد آمده و بسیاری از لوازم و قطعات آن نیز سرقت شده بود.

سرهنگ احمد نگهبان اضافه کرد: بررسی های بیشتر بیانگر آن بود که این زوج  معتاد به کریستال از زورگیران بی رحمی هستند که قبلا نیز دو دستگاه تیبا و پراید را با همین شیوه زورگیری کرده اند. بنابراین شیوه بازجویی ها تغییر کرد و متهمان در تنگنای سوالات تخصصی قرار گرفتند. این درحالی بود که در بازرسی از مخفیگاه زوج کریستالی، تعداد زیادی شارژر، فلش، عینک دودی، چندین کیف زنانه و ساک نیز کشف شد که حکایت از سرقت های دیگر این زوج خطرناک داشت.

رئیس پلیس  مشهد در ادامه  افزود: گزارش های دریافتی از سامانه بانک اطلاعاتی مجرمان نیز نشان داد که این زوج سوابق متعدد زورگیری و سرقت دارند که تاکنون چند تن از مال باختگان شناسایی شده اند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت