کدخبر: 15653 تاریخ انتشار:

مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر به سربازی فراخوانده شدند

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه ای کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت آذر ماه ۱۴۰۱ را به خدمت فرا خواند.

مشمولان اعزامی پایه خدمتی آذر به سربازی فراخوانده شدند

به گزارش 9صبح،سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه ای اعلام کرد که کلیه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ آذر ماه سال 1401 باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی نامه مشمولان حضور یابند.

در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی فراجا آمده است:

کلیه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاریخ آذر ماه سال 1401 دریافت کرده اند باید با مراجعه به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی پلیس+10، برگ معرفی نامه مشمولان به مراکز آموزش را دریافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

این دسته از مشمولان باید روز سه شنبه یکم آذر ماه سال 1401 در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی نامه مشمولان اعلام شده، حضور یابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

مشمولان اعزامی باید کارت تزریق واکسیناسیون کووید 19، واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند؛ همچنین اصل مدارک مورد نیاز اعم از برگ آماده به خدمت، برگ محل مراجعه، برگ واکسیناسیون، کارت ملی و شناسنامه، مدارک مربوط به شرایط خاص را به همراه خود داشته باشند.

بر اساس این اطلاعیه، عدم حضور به موقع در زمان و محل های تعیین شده، غیبت محسوب شده و برابر ماده 10 و 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

این سازمان در این اطلاعیه متذکر شده است که متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانند از طریق کانال خبرسربازی در پیام رسان های سروش، ایتا و روبیکا به نشانی khabaresarbazi @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت