کدخبر: 15519 تاریخ انتشار:

قتل هولناک پدر به دست دختر جوانش

ماجرای دردناک قتل پدر به دست دختر جوانش دردناک و‌ناراحت کننده است دلیل این قاتل چه بود ؟

قتل هولناک پدر به دست دختر جوانش

به گزارش 9صبح،ماجرای دردناک قتل پدر به دست دختر جوانش دردناک و‌ناراحت کننده است 

دلیل این قاتل چه بود ؟

اسفند سال ۹۵ بود که این جنایت خانوادگی در یکی از خانه های جنوب پایتخت رقم خورد. وقتی موضوع قتل پدر ۷۰ ساله خانواده به پلیس اعلام شد مأموران راهی محل شده و دختر جوان را در حالی که با ضربه های کارد پدرش را به قتل رسانده بود دستگیر کردند.

در بازجویی ها گفت: امروز برای خرید به بازار رفته بودم که مادرم زنگ زد و گفت پدرت بشدت مرا کتک زده است هر چه زودتر به خانه بیا و به دادم برس. با عجله به خانه برگشتم پدرم در حال کتک زدن مادرم بود. به او اعتراض کردم که مرا هم کتک زد و از خانه بیرون کرد. خیلی عصبانی شده بودم بی اختیار با چاقویی که در میان خریدهایم بود پدرم را زدم. نمی خواستم او را بکشم فقط می خواستم از خودم و مادرم دفاع کنم.بدین ترتیب دختر جوان بازداشت شد و سرانجام صبح دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری پای میز محاکمه قرار گرفت. وی گفت: پدرم مرد بداخلاقی بود و مدام ما را کتک می زد آن روز کنترلم را از دست دادم و دست به این خطای بزرگ زدم.

این متهم در حالی محاکمه شد که خواهر و برادرهایش با گرفتن امضا از وی مبنی بر اینکه تا آخر عمرش هرگز با آنها روبه رو نشود به وی رضایت داده و از قصاص خواهرشان چشم پوشی کردند.

پس از این گذشت قضات متهم را از جنبه عمومی جرم محاکمه کرده و بزودی حکمش صادر خواهد شد

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت