کدخبر: 12236 تاریخ انتشار:

پدران دوقلوهای این زن 19 ساله متفاوت هستند/ دی ان ای کودکان این راز را فاش کرد!

زنی در برزیل وقتی به پدر بچه هایش شک کرد، درخواست انجام آزمایش دی ان ای برایشان را خواستار شد که با نتیجه ای عجیب رو به رو شد.

به گزارش 9 صبح،در این دوقلوها، پس از آنکه درباره پدر واقعی فرزندانش دچار تردید شد، آزمایش دی ان ای برای تعیین پدر را انجام داد.

بارداری مادری برزیلی، با احتمال یک در میلیون همراه بود: نوزادان او ممکن است دوقلو باشند، اما آنها پدرانی متفاوت دارند.

یک زن ۱۹ ساله برزیلی ۹ ماه پس از رابطه جنسی با دو مرد در یک روز، فرزندانی دوقلو به دنیا آورد.

براساس گزارش شبکه خبری محلی گلوبو در برزیل، او با نزدیک شدن زمان تولد فرزندانش، درباره پدر واقعی آنها دچار شک و تردید شد و به همین دلیل برای اطمینان یافتن از این مسئله، تصمیم گرفت که آزمایش پدری برای فرزندانش انجام دهد.

این زن که نخواسته نامش فاش شود، در ابتدا فقط به یکی از دو مردی که در یک روز با آنها همبستر شده بود، به عنوان پدر دوقلوهایش شک داشت و به همین خاطر، ابتدا تنها دی ان ای او را به آزمایشگاه داد، اما نتیجه آزمایش تنها برای یکی از نوزادان مثبت بود.

او گفت:« به یاد آوردم که با مرد دیگری نیز رابطه جنسی داشتم. با او تماس گرفتم و نتیجه آزمایش او برای فرزند دیگرم مثبت بود.»

این مادر جوان افزود:«من از نتایج شگفت زده شدم. من نمی دانستم ممکن است چنین اتفاقی بیفتد. خیلی شبیه هم هستند.»

با آنکه چنین پدیده‌ای بسیار تعجب‌برانگیز است، اما وقوع آن غیرممکن نیست.

دکتر تولیو خورخه فرانکو، پزشک معالج این زن، به شبکه خبری محلی گلوبو گفت: «این امر زمانی ممکن است اتفاق بیفتد که دو تخمک از یک مادر توسط مردان مختلف بارور شوند. نوزادان مواد ژنتیکی مادر را به اشتراک می گذارند، اما در جفت‌های مختلف رشد می‌کنند.»

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت