کدخبر: 12041 تاریخ انتشار:

آشپزباشی ناگهان میلیاردر شد ! /او در تهران دستگیر شد

سارق میلیاردی کرمانشاه در تهران دستگیر شد

 به گزارش 9 صبح، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از  دستگیری آشپز یک شرکت محصولات کشاورزی در روانسر به جرم  سرقت  ۱۰ میلیارد ریالی طلا و ارز خبر داد.​

سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت مقدار زیادی طلاجات و وجوهات ارزی از یک شرکت کشاورزی در روستای «تپه کوئیک» روانسر، ماموران پلیس آگاهی شهرستان در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: پس از حضور ماموران  پلیس  در محل، رئیس شرکت به آن‌ها مراجعه و عنوان کرد فرد یا افرادی اقدام به سرقت ۷۰۰ گرم طلا و ۱۲۰۰ دلار ارز از داخل گاوصندوق کرده و متواری شده‌اند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: با دریافت این اطلاعات، تحقیقات پلیس برای شناسایی عامل سرقت آغاز و با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی این فرد که آشپز شرکت بود در محله طرشت استان تهران شده و طی عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر و به کرمانشاه منتقل کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران همچنین در گام بعدی موفق به کشف طلاجات و ۱۲۰۰ دلار ارز سرقتی در زیر یک پل آهنی نزدیک محل اختفای فرد سارق شده و آن را به مالباخته تحویل دادند.

جاویدان در پایان با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه یافت شده توسط پلیس به ۱۰ میلیارد ریال می‌رسید، از معرفی فرد سارق به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت