کدخبر: 11961 تاریخ انتشار:

پسر 12 ساله در مدرسه خون به پا کرد

یک نوجوان ۱۲ ساله آمریکایی به اتهام تیراندازی در محوطه مدرسه و زخمی کردن یک نوجوان دیگر دستگیر شد.

به گزارش 9 صبح، مقامات پلیس کالیفرنیا اعلام کردند یک نوجوان 12 ساله آمریکایی به اتهام  تیراندازی  در محوطه مدرسه‌ای در شرق اوکلند و زخمی کردن یک نوجوان 13 ساله دیگر  دستگیر  شد.​

براساس این گزارش، با اعلام خبر تیراندازی به پلیس، ماموران بلافاصله به این مدرسه رفته و  با نوجوانی زخمی که در محوطه مدرسه به زمین افتاده بود مواجه شدند. آنها همچنین نوجوان 12 ساله دیگری را در حال فرار دیدند و توانستند او را دستگیر کنند.

براین اساس، دانش آموز مجروح بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و در حال حاضر شرایط خوبی دارد.

تاکنون جزئیات بیشتری درباره این حادثه منتشر نشده اما تحقیقات درباره انگیزه ضارب همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس منطقه اوکلند در این باره گفت: بسیار ناراحت کننده است که حتی دانش آموزان نیز اسلحه با خود به مدرسه می برند. والدین دوست ندارند فرزندان خود را به مدرسه ای بفرستند که ممکن است روزی در آن مدرسه به سمت فرزنداشان تیر شلیک شود. این موضوع مایه تاسف است.

وی از والدین خواست تا اسلحه های خود را پنهان کرده و آن را در جایی دور از دسترس فرزندانشان قرار دهند در غیر این صورت این چرخه معیوب همچنان تکرار می شود.

این مقام محلی با اشاره به اینکه خدمات مشاوره روانی در این مدرسه برقرار شده تصریح کرد خشونت در سراسر کشور ما و اینجا در اوکلند رو به افزایش است و این حادثه نمونه ای از چگونگی کشیده شدن مشکلات جامعه به مدارس است. ما باید در اینجا در کنار جوانان به موضوع اسلحه و خشونت در جامعه اوکلند بپردازیم.        

گفتنی است این مدرسه دارای 750 دانش آموز 6 تا 12 ساله است و ضارب و مضروب هر دو از دانش آموزان همین مدرسه بوده‌اند.

 
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت