کدخبر: 11189 تاریخ انتشار:

زنده به‌گور کردن مرد جوان در یک جشن/ او موفق به نجات جان خودش شد

مردی که در یک فستیوال محلی زنده به گور شده بود با شکستن تابوت موفق به نجات جان خود شد.

به گزارش 9 صبح، مردی که پس از بیهوش شدن در یک  فستیوال  محلی در بولیوی زنده به گور شده بود با شکستن تابوت خود را  نجات  داد. “ویکتور هوگو میکا آلوارز ” ۳۰ ساله پس از آنکه با مصرف  مشروبات الکلی  در فستیوال محلی ” قربانی برای مادر زمین ” بیهوش شد خود را در یک تابوت در فاصله ۵۰ مایلی محل برپایی فستیوال دید. این اتفاق در شب ۵ آگوست و پس از آنکه ویکتور در تابوت از خواب بیدار شد رخ داد.

ویکتور هنگامی که خود را در درون این  تابوت  محبوس دید تلاش خود را برای شکستن آن آغاز کرد و سرانجام موفق خروج از آن شد. شرکت کنندگان در این فستیوال که در اِل آلتو بولیوی برگزار شد هوگو را در درون یک تابوت گذاشته و او را در فاصله ۵۰ مایلی محل برپایی فستیوال رها کرده بودند.

در فستیوال ” مادر زمین “، شرکت کنندگان از الهه زمین و باروری قدردانی کرده و در آنجا هدایایی که “سولو ” شناخته می‌شود به سیاره تقدیم می‌کنند. بومی‌های محلی بر این باورند که الله زمین در ماه اگوست دهان خود را برای دریافت هدایا باز کرده و به همین دلیل آن‌ها هدایای مختلفی از حیوانات زنده گرفته تا جنین گوسفند و همچنین برگ‌های کاکائو و شیرینی را تقدیم آن می‌کنند.

منبع:رکنا

وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت