کدخبر: 11188 تاریخ انتشار:

افشای راز مسافر سری بندرعباس در اتوبوس !

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان «رودان»، اتوبوس حامل ۲۵۵ کیلو تریاک شناسایی و توقیف شد.

به گزارش 9 صبح، سردار غلامرضا جعفری گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در ادامه طرح مبارزه با قاچاق مواد مخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام کار اطلاعاتی از حمل مواد مخدر بوسیله یک دستگاه اتوبوس از استان سیستان و بلوچستان به سمت استان هرمزگان مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.​

وی افزود: ماموران روز گذشته با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان رودان ضمن کنترل همه محور‌های مواصلاتی شهرستان پس از چندین ساعت تعقیب و مراقبت نهایتا خودرو مورد نظر را در محور رودان به سمت بندرعباس در ایست و بازرسی فاریاب شناسایی و متوقف کردند.

سردار جعفری اظهار داشت: در بازرسی دقیق از خودرو ۲۵۵ کیلو گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه در خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: در این رابطه علاوه بر راننده، ۵ نفر دیگر دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

منبع:رکنا
وبگردی
ارسال نظر

پربازدیدترین اخبار
  • ۱۲ ساعت
  • ۲۴ ساعت
  • ۴۸ ساعت